Rudovous

Výchovný poradce a úvazekDomů

Podobné téma:
Výchovný poradce a úvazek
nejlepší provize pro finanční ..
Externí:
akreditovaný kurz výživový por..
nabídka práce zkrácený úvazek ..
výživový poradce blaha karlovy..
výživový poradce jindřichův hr..
kurz poradce pro výživu olomouc
provize z úvěru finančního por..
poradce oto novotný
daňový poradce brunner klatovy
Krajská zdravotní Ústí nad Lab..
středisko výchovný péče plzeň

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Bezlepkové vánoční cukroví Prodej Brno
Harry Potter a Kámen mudrců rozbor knihy

Pro inspiraci:
salát Šumperk
recept s omáčkou a rýží
chemický Odstraňovač dehtu a sazí
elektrická Motorová pila Hecht
kde cvičení total barre praha
oční vada Cylindr
Avion Shopping Park Brno Otevírací dob..
Kluci v akci .cz poslední díl recepty
Okna Vekra recenze
elektronické přáníčko k narozeninám Al..
moneta poplatky za prichozi zahranicni..
Nejlepší Plynová pistole Glock
Veselá Trojka youtube pisnicky zdarma ..
Andrej Babiš Předseda vlády
Krajské ředitelství kriminální policie..
Designová knihovna Strom
Přísudek jmenný a slovesný
Extraliga hokej Třinec Plzeň dnes
rovnice pro čtvrtou třídu
Motorest Samota Buchlovice

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Výchovný poradce volbu střední školy těžko ovlivní. Proč?
Výchovní poradci - mají to být právě oni, kteří zajistí české společnosti dostatek lidí na žádané pracovní pozice a školám dostatek žáků. Jaká je ale role..Výchovní poradci - mají to být právě oni, kteří zajistí české společnosti dostatek lidí na žádané pracovní pozice a školám dostatek žáků. Jaká je ale role..
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nezzazvoni.cz/vychovny-poradce-volba-stredni- ..

Průzkum výchovných poradců základních škol
Tentokrát se průzkum týká přímo práce výchovných poradců a porovnání výpovědí uchazečů, jejich rodičů a výchovných poradců.Tentokrát se průzkum týká přímo práce výchovných poradců a porovnání výpovědí uchazečů, jejich rodičů a výchovných poradců.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

data.nezzazvoni.cz/pruzkum_012017_vychovni%20 ..

Výchovný poradce ZŠ - Brno | VímVíc.cz
Nabídka práce výchovný poradce ZŠ ve firmě Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace. Atraktivní volné místo na plný úvazek s mzdou od 26 020 Kč.Nabídka práce výchovný poradce ZŠ ve firmě Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace. Atraktivní volné místo na plný úvazek s mzdou od 26 020 Kč.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vimvic.cz/pracovni-nabidka/vychovny-poradce-z ..

Otázky A Odpovědi
Odešla nám ze školy výchovná poradkyně, která měla vystudovaného Výchovného poradce dvouletým studiem. V tuto chvíli nikoho takového ve škole nemáme.Odešla nám ze školy výchovná poradkyně, která měla vystudovaného Výchovného poradce dvouletým studiem. V tuto chvíli nikoho takového ve škole nemáme.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

asociacevp.cz/otazky-a-odpovedi

Výchovný poradce, co řeší a co obnáší jeho práce - Topzine.cz
Každý z nás se může v životě setkat s problémem, na který sám nestačí. Pokud nemáte dobrého kamaráda nebo se bojíte svěřit rodičům, je tu výchovný poradce, kterého Celý článekKaždý z nás se může v životě setkat s problémem, na který sám nestačí. Pokud nemáte dobrého kamaráda nebo se bojíte svěřit rodičům, je tu výchovný poradce, kterého Celý článek
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

topzine.cz/vychovny-poradce-co-resi-a-co-obna ..

Diskuzní fórum • Zobrazit téma - Snížený úvazek výchovného...
O kolik hodin je snížený úvazek 22 hodin týdně na základní škole pro výchovného poradce pro 2. stupeň. Škola má 460 žáků, 230 + 230 a 1. stupeň má též svého výchovného poradce.O kolik hodin je snížený úvazek 22 hodin týdně na základní škole pro výchovného poradce pro 2. stupeň. Škola má 460 žáků, 230 + 230 a 1. stupeň má též svého výchovného poradce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diskuze.rvp.cz/viewtopic.php?f=100&t=22057

Výchovný Poradce pracovních nabídek v Česko
16 Výchovný Poradce pracovních nabídek v Česko. Všechny pracovní nabídky naleznete na Jobswype.16 Výchovný Poradce pracovních nabídek v Česko. Všechny pracovní nabídky naleznete na Jobswype.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jobswype.cz/prace/-v%C3%BDchovn%C3%BD%20poradce-

Radíme si.cz • Zobrazit téma - úvazek výchovného poradce
Potřebovala bych poradit s úvazkem výchovného poradce. podle počtu žáků mám snížit úvazek z 21 hodin na 18 hodin, tj. o 3 hodiny.Potřebovala bych poradit s úvazkem výchovného poradce. podle počtu žáků mám snížit úvazek z 21 hodin na 18 hodin, tj. o 3 hodiny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

radimesi.cz/viewtopic.php?f=18&t=3095

Přijmeme ihned: Výchovný poradce - Říjen 2019 | Jooble
Práce: Výchovný poradce  Vyhledávejte mezi 205.000+ volných pracovních míst v České republice a v zahraničí.  Snadno & Zdarma  Odběr novinek  Konkurenční plat  Plný, dočasný a částečný úvazek  Nejlepší zaměstnavatelé  Práce: Výchovný...Práce: Výchovný poradce Vyhledávejte mezi 205.000+ volných pracovních míst v České republice a v zahraničí. Snadno & Zdarma Odběr novinek Konkurenční plat Plný, dočasný a částečný úvazek Nejlepší zaměstnavatelé Práce: Výchovný...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cz.jooble.org/pr%C3%A1ce-v%C3%BDchovn%C3%BD-p ..

Nabídka práce výchovný poradce | urad-prace.cz
Aktuální nabídka práce a volná místa pro pozici výchovný poradce, dostupné na Úřadu práce České republiky. Aktuální nabídka práce a volná místa pro pozici výchovný poradce, dostupné na Úřadu práce České republiky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

urad-prace.cz/v%C3%BDchovn%C3%BD%20poradce-po ..


Výchovný Poradce pracovních nabídek v Lichnov
3 Výchovný Poradce pracovních nabídek v Lichnov. Všechny pracovní nabídky naleznete na Jobswype.3 Výchovný Poradce pracovních nabídek v Lichnov. Všechny pracovní nabídky naleznete na Jobswype.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jobswype.cz/prace/-v%C3%BDchovn%C3%BD%20porad ..

Výchovný Poradce pracovních nabídek v Dětmarovice
2 Výchovný Poradce pracovních nabídek v Dětmarovice. Všechny pracovní nabídky naleznete na Jobswype.2 Výchovný Poradce pracovních nabídek v Dětmarovice. Všechny pracovní nabídky naleznete na Jobswype.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jobswype.cz/prace/-v%C3%BDchovn%C3%BD%20porad ..

Učitelské noviny
A nezáleží na tom, kolik času této činnosti věnuje, ani jaký úvazek výchovného poradce má. Tedy ani tehdy, kdy má v tomto případě ředitelka podle svých slov pouze jednohodinový úvazek, ani tehdy, kdy tuto vysoce specializovanou a odbornou...A nezáleží na tom, kolik času této činnosti věnuje, ani jaký úvazek výchovného poradce má. Tedy ani tehdy, kdy má v tomto případě ředitelka podle svých slov pouze jednohodinový úvazek, ani tehdy, kdy tuto vysoce specializovanou a odbornou...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucitelskenoviny.cz/?archiv&clanek=574

Ukázka studijního textu: Osobnost výchovného poradce
Nesmíme opomenout, že v prvé řadě je výchovný poradce učitelem, edukátorem, neboť funkci výchovného poradce nevykonává na plný úvazek.Nesmíme opomenout, že v prvé řadě je výchovný poradce učitelem, edukátorem, neboť funkci výchovného poradce nevykonává na plný úvazek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

turbo.cdv.tul.cz/mod/book/tool/print/index.ph ..

Človíček: výchovný poradce úvazek
Výchovný poradce pomáhá s řešením výchovných a vzdělávacích problémů žáků. Zprostředkovává spolupráci mezi rodiči a institucemi, které se zabývají odbornou péčí o děti a mládež.Výchovný poradce pomáhá s řešením výchovných a vzdělávacích problémů žáků. Zprostředkovává spolupráci mezi rodiči a institucemi, které se zabývají odbornou péčí o děti a mládež.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

clovicek.pipilota.cz/vychovny-poradce-uvazek.htm

Stanovení výše úvazku pro výchovného poradce a koordinátora ICT...
Při výpočtu jeho úvazku jsem postupoval takto: 22 - 4 = 18. 6 : 18 = 0, 333 Metodikovi ICT tedy pro účely výpočtu mzdy stanovuji úvazek 0, 33.Při výpočtu jeho úvazku jsem postupoval takto: 22 - 4 = 18. 6 : 18 = 0, 333 Metodikovi ICT tedy pro účely výpočtu mzdy stanovuji úvazek 0, 33.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/oao/otazka/291

výchovný poradce ZŠ Brno
Přihláška do výběrového řízení: - strukturovaný životopis - motivační dopis (motivace k práci ve waldorfské škole) - upřednostňujeme ručně psaný dopis (naskenovaný) - zaslat e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz nebo písemně na adresu...Přihláška do výběrového řízení: - strukturovaný životopis - motivační dopis (motivace k práci ve waldorfské škole) - upřednostňujeme ručně psaný dopis (naskenovaný) - zaslat e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz nebo písemně na adresu...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praceunas.cz/volna-mista/brno/15087840751/vyc ..

Česká škola: Reakce MŠMT na zprávy o zvyšování učitelských...
Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Miroslava Kopicová se v úterý 10. listopadu setká s předsedou školských odborů Františkem Dobšíkem.Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Miroslava Kopicová se v úterý 10. listopadu setká s předsedou školských odborů Františkem Dobšíkem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskaskola.cz/2009/11/reakce-msmt-na-zpravy-o ..

6 Jana Kuncová Výchovný poradce - PDF Free Download
1 Třída : I. ZŠ 6., ročník ZŠs r. r D Ov ZŠ ZŠ ZŠs r. Český jazyk Anglický jazyk atemat...1 Třída : I. ZŠ 6., ročník ZŠs r. r D Ov ZŠ ZŠ ZŠs r. Český jazyk Anglický jazyk atemat...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/6-jana-kuncova-vychovny-poradce.html

Ria_Albsaj7G5VD1.docx
1.2.5 Podmínky pro práci školního metodika prevence a výchovného poradce ve střední škole1.2.5 Podmínky pro práci školního metodika prevence a výchovného poradce ve střední škole
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

apps.odok.cz/attachment/-/down/ALBSAMMMQQBF

Počet záznamů:20
Reklama:

Výchovný poradce a úvazek
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0002:06:39